Brinn
van Riet

Functie

Algemeen fysiotherapeut

Even voorstellen

“Het is een erg dankbaar beroep” 

"Het leukste aan het werk als algemeen fysiotherapeut vind ik dat ik een brede doelgroep aan patiënte kan behandelen. Door patiënten van jong tot oud te behandelen kom ik veel verschillende klachten tegen. Op deze manier hoop ik mezelf verder te kunnen ontwikkelen als fysiotherapeut. Door eerst als algemeen fysiotherapeut te werken hoop ik er achter te komen welke specialisatie het beste bij mij past, om hier vervolgens een master in te volgen.

"Het mooie aan het werk als fysiotherapeut vind ik dat het een erg dankbaar beroep is. Ik haal er veel voldoening uit wanneer patiënten weer pijnvrij de deur uitgaan of wanneer ze een revalidatie succesvol hebben afgerond.

"In mijn vrije tijd vind ik het leuk om zelf bezig te zijn met sporten en ben ik vaak op het volleybalveld te vinden, ook kan ik genieten van gezelligheid met vriendinnen."
 

 

BIG: 

Brinn

Brinn van Riet

E-mail b.vanriet@ftkw.nl

Telefoon 0548-515599

Mijn collega's

Jelmer Ligtenberg

Stijn Braamhaar

Romy Zwiers

Deskundigheid staat hier voorop. Je voelt je altijd serieus genomen.

Jolanda Wessels

Marije Harbers

Franklin Achterhuis

Er is veel afwisseling en goede begeleiding.

Jorrick Brinkman

Ina Averesch

Evelien Brinkman

Ga zo door! Jullie zijn echte toppers.

Lotte Hulsman

Tineke Friesen

Rick Scholten

De therapeut is specialist in schouderbehandelingen en dat blijkt. Bovendien prettig in de omgang.

Lisanne Dannenberg-Baan

Brigith Eeftink

Susan Schutten

Er hangt een leuke ontspannen sfeer in de praktijk. Tijdens de oefeningen wordt er ook altijd leuke muziek gedraaid!

Maureen Averesch

Frederieke Meijer

Jip Voortman

De vriendelijkheid straalt van deze praktijk af.

Annemarel Leusink-Pas

Daan Willemsen

Daan Vrugteveen

Ze geven duidelijke uitleg, luisteren naar je wensen en houden rekening met je.

Dionne Hendriksen

Jaap Dannenberg